REKOMANDIMET
 • Kardashians (2006)

  e premte
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Pobjeda srca (2020)

  e premte
  image
  Four women of varying ages from very different backgrounds find themselves living together--at first not quite understanding or approving of one another--learn...
 • Giuliana & Bill (2009)

  Sot
  image
  E! New reporter Giuliana Rancic and her husband, "Apprentice" winner Bill Rancic, lead a whirlwind life. She's a TV personality in LA, while Bill is a real estate...
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  Sot
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.