Ishte në kanal:

Top Channel  

REKOMANDIMET
 • Ordinary Joe (2021)

  image
  Seriali përqendrohet te Joe Kimbreau dhe e ndjek ate në tre linja kohore paralele si: oficer policie, duke ndjekur hapat e të atit; si yll muzike, duke ndjekur...
 • In all Friendliness (1998)

  image
  This show is focused on a fictional clinic in Leipzig called 'Sachsenklinik' as well as its staff and patients.
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
 • The good fight (2017)

  image
  Picking up one year after the events of the final broadcast episode of 'The Good Wife,' an enormous financial scam has destroyed the reputation of young lawyer...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.