poster

Челична граница

Steel Frontier (1995)

Режисер: Joe Hart, Paul G. Volk

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6/10
(82 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Матрикс: Воскреснувања (2021)

  image
  За да дознае дали неговата реалност е физичка или ментална конструкција, Нео ќе мора да го следи белиот зајак уште еднаш. Тој веќе знае што треба да прави. Но она...
 • Единствен (2001)

  image
  Паралелни светови сударе се кад враголасти агент који мора да прати те светове почне да уклања верзије самога себе у свакој другој стварности. Са сваким уклањањем...
 • Годзила против Конг (2021)

  image
  Конг и неговите заштитници одат на опасно патување за да го најдат неговиот вистински дом, а со нив е Џија, младо девојче сираче со кое тој создал посебна и силна...
 • Јас, Франкенштајн (2014)

  image
  200 години по неговата шокантна креација, суштеството на д-р Франкенштајн, Адам, сѐ уште оди по Земјата. Но, кога се наоѓа во војна за судбината на човештвото,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.