рејтинг: 4.5/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Откако тинејџерката Кејти е осудена на домашен притвор, таа се вљубува во згодното момче Џон, нововселениот сосед. Иако нивната афера на почетокот изгледа безопасна, Кејти е уверена дека нешто не е во ред со Џон.
Откако проблематичната тинејџерка Кејти (Кали Тејлор) е осудена на домашен притвор, таа се вљубува во згодното момче Џон (Тревис Бурнс), кој штотуку се вселил во соседството. Иако нивната афера на почетокот изгледа безопасна, Кејти е уверена дека нешто не е во ред со Џон.

Слики

Погрешното момче од соседствотоПогрешното момче од соседствотоПогрешното момче од соседствотоПогрешното момче од соседствотоПогрешното момче од соседствотоПогрешното момче од соседствотоПогрешното момче од соседствотоПогрешното момче од соседството

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дваесет и осум К (2012)

  четврток
  image
  Дива се враќа дома во Обединетото Кралство кога нејзиниот брат е уапсен за една кобна престрелка на бандите во Источен Лондон. Убедена во неговата невиност, таа...
 • Неочекувано страдање (2011)

  четврток
  image
  Реј Бредстон е возач, којшто сака да живее чесен живот по излегувањето од затвор, да ѝ биде добар татко на ќерката и да се искупи пред бившата жена. Додека се...
 • Vertikalna granica (2000)

  четврток
  image
  Питер се придружује алпинистичкој експедицији које креќе да освоји К2, други по висини планински врх на свету, уједно и најопаснији, који се налази на граници...
 • Ѕвездени патеки: Востание (1998)

  петок
  image
  Путујуќи свемирским беспуќима главни јунаци Звезданих стаза откривају извор живота на једној удаљеној планети. Медјутим, сазнаќе и да главешине Федерације имају...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.