poster

Остров фантазија

Fantasy Island (2020)

Режисер: Jeff Wadlow

Каде да се погледне
U kinima od 20.2.20
Cineplexx
Ocjena korisnika: 6/10

СОДРЖИНА

Во новата верзија на Fantasy Island мистериозниот Г-дин Рорк ги остварува тајните соништа на своите гости во луксузен тропски ресорт. Но кога фантазиите ќе се претворат во кошмари, гостите мора да ги решат мистериите на островот за избегаат живи од таму.

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • ДУШКАЛО И ЛОВ НА ЛЕТЕЧКИОТ ФАНТОМ (2008)

  денес
  image
  Војната заврши и мирот завладеа со селото. Но тогаш, мистериозно, фугура облечена во црно почна да ги прогонува селаните. Легендата вели дека Летачкиот Фантом се...
 • Хари Потер и даровите на смртта 2 (2011)

  денес
  image
  Филмскиот настан на генерацијата завршува во вториот дел од последното поглавје на монументалниот серијал „Хари Потер“. Во последниот предизвик меѓу ѕидовите на...
 • Морници 2: Проколната Ноќ на вештерките (2018)

  денес
  image
  Кога двајца пријатели, Сони и Сем, наидуваат на една стара напуштена куќа, тие отвораат една заклучена книга со наслов „Проколнатата Ноќ на вештерките“. Потоа...
 • Хималаји (2015)

  денес
  image
  Zasnovano na istinitom događaju poznatog planinara koji kreće na Everest, kako bi vratio tela svojih pokojnih penjača gde se suočava sa najvećim izazovom u...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.