СОДРЖИНА

Џил ќе се врати дома од работа и ќе открие дека нејзината сестра Моли е киднапирана. Пред една година, и Џил била грабната, но успеала да побегне, а сега е убедена дека се работи за истиот човек. Убиецот не остава никаква трага, полицијата нема докази и не може да ѝ помогне. Џил сама ќе тргне во потера по киднаперот...

Слики

ИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезнатаИсчезната

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Четврти човек (2007)

  image
  Човек се буди после два месеца из коме. Тотална амнезија. Не сеќа се ничега што има везе са његовим дотадашњим животом. Сазнаје да је имао жену. И сина. Убијени...
 • Облакодер (2018)

  image
  На задатку у Хонг Конгу, Форд проучава небодер који уједно слови за највишу и најсигурнију граѓевину на свету. Током његове посете, застакљену вишеспратницу...
 • Шерлок Холмс (2009)

  image
  Познатиот детектив на Сер Артур Конан Дојл, добива нов лик во адаптацијата на стрипот на Лајонел Виграм, од сценаристот/режисерот Гај Ричи, каде играат Роберт...
 • Север-северозапад (1959)

  image
  Углаѓен и културан, двапут жењен и разведен, Роџер Торнхил стицајем околности наѓе се ухваќен у мрежи интриге након што га замиене за меѓународног шпијуна. Тако...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.