рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 7.4/10
(61 глас)

Содржина

Двајца истражители на паранормални измами, ветеранката д-р Маргарет Матесон и нејзиниот млад асистент Том Бакли, проучуваат најразлични метафизички феномени со цел да го докажат нивното лажно потекло. Сајмон Силвер, легендарниот слеп медиум, се појавува по 30 години мистериозна отсустност и претставува најголем предизвик за науката и проефесионалните скептици.

Слики

Црвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светлаЦрвени светла

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Ван Хелсинг (2004)

  image
  Во Трансилванија, во 19 век, ловецот на чудовишта Абрахам Ван Хелсинг, го лови бесмртниот гроф Дракула и други зли сили и при тоа му помага Ана Валериус.
 • Ајкула 2 (1978)

  image
  Шефот на полицијата на островот Амити мора да се бори повторно со човекојадна голема бела ајкула по нападот на брод со тинејџери меѓу кои е и неговиот син.
 • Жената во црно (2012)

  image
  Еден млад адвокат и вдовец (Даниел Редклиф) патува во едно далечно село на битна задача и открива дека одмаздољубивиот дух на една непријатна жена ги малтретира...
 • Константин (2005)

  image
  Под улиците на современиот Лос Анџелес лежи свет на демони и ангели. Окултистот Џон Константин (Кијану Ривс) влегува во овој свет за да ѝ помогне на една...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.