poster

Крвавата Рејн: Третиот Рајх

BloodRayne: The Third Reich (2011)

акција, фантастика, хорор, авантуристички | САД, Канада, Германија
Режисер: Uwe Boll
FilmBox Extra RS | 27.4.23 | 01:50

Оценка на корисникот: 3.8/10
(92 гласови)

Слики

Крвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот Рајх

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Зли мртовци (2013)

  image
  Петмина дваесетикусургодишни пријатели се изолираат во една далечна викендичка. Кога ја откриваат Книгата на мртвите, тие не сакајќи ги повикуваат демоните што...
 • Хелбој (2019)

  image
  Базиран на графичките новели од Мајк Мињола, Хелбој, растргнат меѓу светот на натприродното и човечкото, се бори со античка волшебничка која е одмазднички настроена.
 • Мумија: Гробницата на императорот Змеј (2008)

  image
  На Далечниот Исток, Алекс О'Конел, синот на познатите борци против мумиите, Рик и Ајви О'Конел, ја открива мумијата на првиот Император на Кин, суштество кое го...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.