рејтинг: 3.0/10
Оценка на корисникот: 6/10
(6 гласови)

Содржина

Убавата вампирка-воин Рејн ќе се соочи со моќна група нацисти, кои ќе решат да ја искористат нејзината крв за Хитлер да го направат бесмртен...

Слики

Крвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот РајхКрвавата Рејн: Третиот Рајх

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Мумија (2017)

  image
  Наизглед безбедно смештена у гробу дубоко испод пустиње, древна принцеза којој је судбина неправедно одузета, буди се у данашње време и са собом доноси зло које...
 • Зли мртовци (2013)

  image
  Во долго очекуваниот „римејк“ на култниот хорор филм од 1981 година, петмина дваесетикусургодишни пријатели се изолираат во една далечна викендичка. Кога ја...
 • Мумија: Гробницата на императорот Змеј (2008)

  image
  На Далечниот Исток, Алекс О'Конел, синот на познатите борци против мумиите, Рик и Ајви О'Конел, ја открива мумијата на првиот Император на Кин, суштество кое го...
 • Зандани и змејови 3: Книгата на подлата темнина (2012)

  image
  Трет дел од сагата “Зандани и змејови“. Екранизација на познатата компјутерска игра. Паладинот Грејсон сака да биде благороден ритер. По една крвава битка во која...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.