Оценка на корисникот: 4.8/10
(118 гласови)

Слики

Кралот на скорпиите 4: Во потрага по моќFoto: RTL / © Universal StudiosFoto: RTL / © Universal StudiosFoto: RTL / © Universal StudiosFoto: RTL / © Universal StudiosFoto: RTL / © Universal StudiosNBCUNBCUNBCUNBCU

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кал освајач (1997)

  image
  Због његовог милосрѓа обожавају га његови потчињени, због његове храбрости и одважности обожава га и прелепа пророчица Зарета. Због свега овога, Кул брзо постаје...
 • Неочекуван удар (2011)

  image
  Приказна за млада пациентка на психијатрија, која бега во живописниот свет на фантазијата, каде бара од четири други девојки да се здружат за да избегаат од...
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.