рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 10/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Маггие ради на вјенчању као фотографкиња те наилази на бившу љубав. Њихов је однос напет све док се не сјете како добро пјевају заједно.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Замена (2010)

  денес
  image
  Џенифер Анистон, заедно со Џејсон Бејтмен, во оваа неконвенционална комедија ја игра Кејси, паметната и забавна жена која и покрај противењето на својот...
 • Скршени срца (2009)

  Утре
  image
  Таа уште се држи. Тој е млад. Кетрин Зета-Џоунс („Без резервации“) глуми со Џастин Барта („Мамурлакот“), во улога на убава самохрана мајка во Њујорк, која ги...
 • Немогуќи сусрет (2011)

  Утре
  image
  Мет Дејмон игра маж кој си ја погледнува судбинската иднина и одлучува да се бори за сопствената судбина. Борејќи се со моќните “Агенти на судбината“, тој ја...
 • Магична нараквица (2020)

  Утре
  image
  Холи, дизајнерка на накит, наоѓа загубена магична белезица и се здружува со истражувачкиот новинар Грег надевајќи се дека ќе го најде сопственикот и ќе ја врати...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.