poster

Крадљивац ружа

Stealing Roses (2012)

Режисер: Megan Clare Johnson

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Ужаснут могуќношќу да ќе изгубити тешко болесну жену, мушкарац уз помоќ својих ексцентричних пријатеља планира опљачкати банку како би платио трошкове њезина лијечења, а његов син полицајац покушава га спријечити...

Слики

Крадљивац ружа

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Добрата девојка (2002)

  image
  Млада жена во брак чиј обичен живот се менува на лошо кога ќе започне страсна и недозволена афера со чудно момче вработено во дисконт кое мисли дека е Холден...
 • Фатален изглед (2020)

  image
  Приказна за тинејџер кој се носи со мааните и предностите на својата смртоносна привлечност.
 • Сакам-Не сакам (2004)

  image
  Работата на планерот на свадби, Лорен Кренделс, е да направи чува на венчавките на другите луѓе. За жал, во својот приватен живот има големи препреки. Како се...
 • 50 први состаноци (2004)

  image
  Хенри живее на Хаваи и ужива во друштво на туристките. Тој го остава својот љубовџиски живот откако се вљубува во Луси, која пати од краткорочно губење на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.