рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 3.67/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Да би спасио свој ресторан од затварања, кухар пристаје на сурадњу с директорицом твртке која производи замрзнуту храну.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Hollywood Dirt (2017)

  денес
  image
  Hollywood arrives en force to Quincy, the small town where the secret Crown Cola billionaires live. They want to film about the billionaires and how they made...
 • Лето во лозјето (2017)

  денес
  image
  По почетните кавги, Френки и Нејт сега се заедно, како двојка ја водат винаријата и се подготвуваат за локалниот натпревар. Во заедничката желба да успеат, Френки...
 • Љубав и Сунашце (2019)

  денес
  image
  Искре фрцају на све стране након што се војник Јаке врати по својег пса којег је чувала несретно заљубљена Аллy.
 • Потрага по божиќното богатство (2021)

  денес
  image
  Емилија, картограф, добива работа да дизајнира карта за богатство на Северниот Пол за божиќната сезона и бара истражувач што го поминал снежниот Пол. Заедно ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.