poster

После сѐ: Засекогаш среќни

After Ever Happy (2022)

Режисер: Castille Landon

Каде да се погледне
Во кината од 25.8.22
Cineplexx
рејтинг: 4.0/10

СОДРЖИНА

Шокантно сознание за семејствата на парот испливуива на површина и двајцата љубовници сфаќаат дека не се толку различни еден од друг. Теса не е веќе слатката, едноставната и добрата девојка која што беше кога го запозна Хардин, исто ко што и Хардин повеќе не е суровото и нерасположено момче во кое се заљуби Теса.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Наќи ќемо се у Малезији (2012)

  image
  Измеѓу Тома Бродера и његовога старијега брата Каија влада супарништво још од времена кад су били дјеца. На почетку се натјечу за очеву наклоност, а послије око...
 • Лора (2007)

  image
  Лора (Лусија Браули) е преубава работничка во музеј во доцните дваесетти години. Гери (Питер Наги) има околу триесет години и свири саксофон во бенд. Неговиот...
 • Миндјусе Мадам де ... (1953)

  image
  Драма прати пар наушница које мијењају власнике у низу издаја и нових љубави. Француски генерал (Ц. Боyер) дарује их својој жени, но она их је присиљена продати...
 • Среќа (2021)

  image
  Саша работи во берлинскиот бордел „Кралици“ веќе со години. Марија е новата девојка, таа е независна, бунтовна и чудна. Саша веднаш е привлечена кон оваа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.