poster

Језиве приче из мрака

Scary Stories to Tell in the Dark (2019)

Режисер: André Øvredal

Оценка на корисникот: 7.2/10
(125 гласови)

Слики

Језиве приче из мракаЈезиве приче из мракаЈезиве приче из мракаЈезиве приче из мракаЈезиве приче из мракаЈезиве приче из мракаЈезиве приче из мрака

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тоа доаѓа ноќе (2017)

  image
  Замислете го крајот на светот. Сега замислете нешто полошо. Психолошкиот хорор трилер „Тоа доаѓа во ноќта“ се фокусира на еден тинејџер додека се бори со...
 • Вештерката од Блер (1999)

  image
  „Вештерката од Блер“ следи тројца режисери на она што требало да биде едноставна прошетка во шумата.
 • Соба за бегство: Без излез (2021)

  image
  „Соба за бегство: Без излез“ е продолжение на кино-хитот и психолошки трилер кој ја преплашуваше публиката ширум светот. Во ова продолжение, шест луѓе несвесно ќе...
 • Во височината (2010)

  image
  Откако изгубиле контрола над авионот поради мистериозен дефект, пилот-почетник и група негови пријатели се соочуваат со застрашувачка борба за живот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.