СОДРЖИНА

Младиот американски археолог е вовлечен во опасна експедиција длабоко под египетскиот песок. Бегајќи од смртоносни стапици и древни чудовишта, екпедицијата ќе открие тајна што е постара од самата историја, но и незамисливи опасности. На светот му се заканува апокалипса...

Слики

Заробеници на сонцетоЗаробеници на сонцетоЗаробеници на сонцетоЗаробеници на сонцетоЗаробеници на сонцетоЗаробеници на сонцето

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аутсајдер (2014)

  денес
  image
  Војникот Лекс Вокер дознава дека ќерка му е мртва и оди во Лос Анџелес за да ја идентификува и нејзиното тело да го врати во Велика Британија. Сепак, телото во...
 • Хелбој 2: Златната армија (2008)

  денес
  image
  Со препознатливиот спој на акција, хумор и спектакл, сагата за најсилниот светски херој кој сака мачиња и доаѓа од пеколот, продолжува во „Пеколко 2: Златната...
 • Фантастичната четворка: Сребрениот сурфер (2007)

  денес
  image
  Фантастичната четворка го среќава нивниот најголем предизвик до сега, во ФАНТАСТИЧНАТА ЧЕТВОРКА СРЕБРЕНИОТ СУРФЕР ДОАЃА, кога таинствениот, интергалактички...
 • Опсада у улици Липерти (2019)

  денес
  image
  Узели су му посао и самопоштовање. Остала му је само куќа која држи његову породицу на окупу. Данас ќе доќи да му узму и куќу. Немајуќи шта да изгуби, он одлучује...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.