poster

Анѓео чувар

The Guardian Angel (2018)

драма, мистерија, трилер | Финска, Данска, хрватска
Режисер: Arto Halonen

рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 6.67/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Инспектор Андерс Олсен (Пилу Асбек) започиње истрагу пљачке банке у којој пљачкаш упуца две особе и побегне. Након што га ухапсе, пљачкаш тврди да је злочин починио сам, а заправо је био хипнотисан. Ко заиста контролише наш ум и колико далеко то може отиќи?

Слики

Анѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чуварАнѓео чувар

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вечер (2007)

  денес
  image
  Драма која ги испитува романтичното минато и емоционалната сегашност на Ен Грант и нејзините ќерки, Констанс и Нина.
 • Ljubov (2012)

  денес
  image
  Жорж и Ан, су пензионисани професори музике. Обоје у својим осамдесетим, имали су добар и квалитетан живот, што можемо да видимо из кадрова њиховог раскошног иако...
 • Далеку од светскиот метеж (2015)

  денес
  image
  Врз основа на литературната класика од Томас Харди, „Далеку од светскиот метеж е приказна за Батшиба Евердин (Кери Малиган), независна и енергична млада жена која...
 • Искупување во Шошенк (1994)

  денес
  image
  Енди Дуфренс е успешен банкар кој невин е обвинет за убиство на неговата неверна соруга и на нејзиниот љубовник. Енди е осуден на две доживотни робии, кои треба...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.