СОДРЖИНА

Summer vacation. Mika is overjoyed to see Ostwind again. But then she discovers strange wounds on the belly of Ostwind, for which no one has an explanation. Yet this is Kaltenbach verge of bankruptcy! With a heavy heart Mika decides to participate in a variety tournament in which beckons a high prize money. But during training affects Ostwind distracted, often he runs away easily. Mika pursued the black stallion until deep into the forest and is quite surprised: From the thicket a seemingly magical gray mare appears and the two horses dance around lovingly. Suddenly, a strange boy named Milan appears, who says the mare had escaped him. He claimed that he could Help Mika to win the tournament. But is there still time to save Kaltenbach?

Слики

Windstorm 2Windstorm 2Windstorm 2Windstorm 2Windstorm 2Windstorm 2Windstorm 2Windstorm 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Камелот: Прво поглавље (2021)

  понеделник
  image
  Прошло је десет година откако је Артур абдицирао и нестао након што га је предао свом бившем пријатељу Ланселоту, који је од тада успоставио страшну владавину над...
 • Временски гусари (2020)

  понеделник
  image
  Када муња удари у украдени научни брод у током бекства, он нестане заједно с посадом и њиховом драгоценом мапом блага која је била на броду. Гурнути у вортекс,...
 • Банда на сасквочите (2006)

  понеделник
  image
  Тројца пријатели фасцинирани од светот на фантазијата се упатуваат во шумата, каде што наоѓаат доста необични траги од големи стапала. За нив тоа е непобитен...
 • Огледалце огледалце (2012)

  понеделник
  image
  Откако саканиот крал ќе ги напушти, неговата безмилосна сопруга ја презема контролата над кралството и нејзината прекрасна 18-годишна поќерка Снежана, која ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.