poster

Бела и Себастијан - авантура се наставља

Belle et Sébastien, l'aventure continue (2015)

Режисер: Christian Duguay

рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 7.5/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Високо у Алпима, где планински врхови милују облаке, а на бујним пашњацима цвета јагорчевина окупана сунчевим сјајем, живот тече мирно и непомуќено бистро, иако је у јеку Други светски рат. (Белле ет Сéбастиен, лавентуре цонтинуе, 2015)
Десетогодишњи дечак Себастијан и његов пиринејски планински, или како га често зову "џин доброг срца" у наставку обожаваног првог дела филма "Бела и Себастијан", настављају своје авантуре заједно и против свих у нади да добро увек победи.
Септембар, 1945. Себастијан нестрпљиво чека на повратак своје другарице Ангелине коју није видео веќ две године. Када се на путу до малог села, авион у коме се она нашла, сруши успред високих планина, Себастијан заједно са својим псом Белом, креќе на неустрашиву авантуру у потрази за другарицом за коју верује да је жива...

Слики

Бела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се настављаБела и Себастијан - авантура се наставља

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Душкало и ледената птица (2010)

  image
  Германскиот овчар Сниф беше одгледан од страна на Том. Тој го научи кучето на на многу специјални вештини и заено со неговата девојка Мирјам тргнаа во интересни...
 • Рашири крила (2019)

  image
  Прича се одвија измеѓу оца и сина, Кристијана и Томаса. Кристијан проучава дивље гуске и ради на свом животном пројекту - жели да заштити угрожену врсту птица и...
 • Летечкиот лифтбој (1998)

  image
  Филмот е врз основа на книгата на познатата холандска писателка Ени М.Г. Шмит. Спектакуларна приказна за Абелтје, интересн мал лифт-бој, којшто со стискање на...
 • Волкот и лавот (2021)

  image
  По смртта на дедо ѝ, 20-годишната Алма одлучува да се врати во домот од детството - мал остров во срцето на прекрасните канадски шуми. Додека е таму, таа спасува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.