Содржина

Ова е приказна за еден од најтаинствените, најкомплексни и најопасни ликови на „Марвел“! Еди Брок (Том Харди) е скршен човек откако губи сѐ, вклучително и сопствената работа и свршеницата. Баш кога е најдолу во животот, тој станува домаќин на еден вонземјанин, кој му дава супермоќи. Дали овие моќи ќе бидат доволни за да ги порази големите сили на злото, особено против далеку посилниот ривал?

Слики

ВеномВеномВеномВеномВеномВеномВеномВеном

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Вондер Вуман (2017)

  image
  Гал Гадо („Бетмен против Супермен: зора на правдата“) се враќа како главен лик во епската акциона авантура заснована на суперхероите на Ди-Си. Пред да стане...
 • 2012 (2009)

  image
  Еден академски истражувач води група луѓе во борба да ги спречат апокалиптичните настани што биле предвидени од календарот на Маите. Никогаш немало датум толку...
 • Ѕвездени патеки: Во мрак (2013)

  image
  Кога еден безмилосен генијалец, познат како Кан, самиот објавува војна против Федерацијата. Капетан Кирк, Спок и смелиот екипаж на УСС Ентерпрајз ќе тргнат во...
 • Бамблби (2018)

  image
  Сајбертрон падна. Кога Оптимус Прајм го испраќа Бамблби да ја брани Земјата, почнува неговото патување кон херојски статус. Чарли Вотсон (Хајли Стајнфелд) е...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.