Avi Arad

actor

Роденден: 1948

Актерот:

 1. 1. 66 minutes (2006), серија
  ...
  Self
 2. ...
  Self
 3. ...
  Self
 4. ...
  Himself

Сцеарист:

 1. ...
  (story & screenplay)
 2. 2. ПакМен (2013), серија
  ...
  (based on an original story by)
 3. 3. Super Monsters (2017), серија
  ...
  (created by)

Продуцент:

 1. 1. Блејд (1998), филм
  ...
  executive producer
 2. 2. Икс-мен (2000), филм
  ...
  executive producer
 3. 3. Блејд 2 (2002), филм
  ...
  executive producer
 4. ...
  executive producer
 5. ...
  executive producer
 6. 7. Хълк (2003), филм
 7. ...
  executive producer
 8. 12. Електра (2005), филм
 9. ...
  executive producer (uncredited)
 10. ...
  executive producer
 11. ...
  executive producer
 12. 29. Веном (2018), филм
 13. ...
  executive producer
 14. 32. Морбиус (2022), филм

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.