СОДРЖИНА

Професионалниот и приватниот живот на приватниот детектив Стив Форд од Лос Анџелес се испреплетуваат кога една злогласна банда го грабнува неговиот љубимец кучето Бади. Следува низа на откачени околности, кои го принудуваат Стив да одработува за бандата додека го гонат двајца одмаздољубиви рекетари Самоанци и уште по некој матен тип.

Слики

Беше еднаш во ВенисБеше еднаш во ВенисБеше еднаш во ВенисБеше еднаш во ВенисБеше еднаш во ВенисБеше еднаш во ВенисБеше еднаш во ВенисБеше еднаш во ВенисБеше еднаш во Венис

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Never Back Down (2008)

  понеделник
  image
  Џејк Тајлер не тражи невољу, али невоља увек пронаѓе њега. Након селидбе из Ајове у Орландо, Џејк креќе трновитим путем и буде увучен у борилачки клуб за...
 • Плава игуана (2018)

  денес
  image
  Овај трилер доноси луду акцију, комедију и праву љубав. Еди, Пол и Кетрин су опуштени и безбрижни ликови у свету апсолутних слобода: слобода да краду, пуцају из...
 • Полицаецот од градинката (1990)

  денес
  image
  Силен полицаец е на најтешката мисија во кариерата: да се преправа дека е учител во градинка за да најде дилер на дрога.
 • Опасност во Бангкок (2008)

  денес
  image
  Џо је плаќени убица који иза себе има подужу "каријеру" и врло је цјењен. На тајном је задатку у Бангкоку, где у року од мјесец дана мора да убије четворицу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.