poster

Поново роѓен

The Whole Shebang (2001)

комедија, романса | САД, Канада
Режисер: George Zaloom

Оценка на корисникот: 6.2/10
(228 гласови)

Слики

Поново роѓен

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Без деца (2015)

  image
  „Без деца е топол филм за семејните односи. Габриел е разведен маж кој работи во продавница за инструменти и има деветгодишна ќерка. На многу начини, тој е...
 • Резервирај го датумот (2012)

  image
  Сара почнува да се соочува со своите недостатоци откако го одбива брзото запросување на нејзиното момче и наскоро влегува во обновена романса. Во меѓувреме,...
 • Хроника на лоши љубовни состаноци (2017)

  image
  Леј води блог каде што ги опишува лошите состаноци, а откако ги објавува своите искуства од состанокот со Конер, кој води сличен блог на една конкурентска...
 • Умеш ли да чуваш тајну? (2019)

  image
  Романтична комедија о девојци која на путу у авиону исприча своје тајне потпуном странцу надајуќи се да га више неќе видети, ипак врло се изненади кад га сретне...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.