рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(19 гласови)

СОДРЖИНА

Настављајуќи тамо гдје се завршио други дио популарног филма, бивши ММА првак Цасе Wалкер је на свом поновном путу да постане првак. Стари пријатељ Бродy Јамес наговара га да му се придружи у тренингу за велику борбу против непобједивог Цаесара Браге. Тијеком тренинга, Бродy се озлиједи, а Wалкер ускаче на његово мјесто.

Слики

Нема предаје 3Нема предаје 3Нема предаје 3Нема предаје 3Нема предаје 3Нема предаје 3Нема предаје 3Нема предаје 3

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Денови на гром (1990)

  image
  Млад надежен тркач на автомобили добива шанса да се натпреварува со најдобрите.
 • Крид (2015)

  image
  Адонис Џонсон (Мајкл Б. Џордан) никогаш не го познавал својот познат татко, светскиот шампион во тешка категорија Аполо Крид, кој умрел пред тој да се роди....
 • Осуѓени (1987)

  image
  Након издржане трогодишње затворске казне Раде, уз помоќ условно пуштеног затвореника Иве, заробљава судију, његову кќер и њеног момка, заменицу јавнога тужитеља...
 • Нескршен (2014)

  image
  „Нескршен“ е филм за неверојатниот живот на олимпискиот и воен херој Луис Замперини кој заедно со други двајца мажи преживеал на сплав 47 дена по урнувањето на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.