СОДРЖИНА

Филм за растењето на група момчиња и девојчиња, кои се враќаат од кампување и гледаат дека нивниот мал град е под заседа од една прилично глупава група на моторџии. Употребувајќи го своето извидничко знаење, децата ги совладуваат членовите на бандата, еден по еден.

Слики

Извидничка авантура

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ангели и демони (2009)

  денес
  image
  Заснован на роману Дена Брауна, ово је наставак филма „Да Винчијев код“ који је жељно ишчекиван. Симболог Роберт Лангдон (Том Хенкс) и партнер у истраживању које...
 • 2 пиштола (2013)

  денес
  image
  Дванаесет месеци агентот на ДЕА, Роберт „Боби Тренч (Дензел Вашингтон) и разузнавачкиот офицер на морнарицата на САД, Мајкл „Стиг Стигман (Марк Валберг) неволно...
 • Под ватром снајпера (2017)

  денес
  image
  „Под ватром снајпера напети је психолошки трилер чија радња прати двојицу војника који се налазе заробљени под циљником ирачког снајпериста, а измеѓу њиховог...
 • Амерички плаќеник (2017)

  денес
  image
  Пре него што је почео да лови терористе, Мич Рап је био надарени спортиста и студент. Али десила се трагедија и Мич је регрутован у државну тајну елитну јединицу...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.