рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 9.5/10
(30 гласови)

Содржина

Подготвени за вечера? Пар кој патува во ексклузивен ресторан на крајбрежен остров го доживува својот најголем шок кога ќе види што има на менито во оваа хорор сатира во која главните улоги ги толкуваат: Ралф Фајнс, Ања Тејлор-Џој, Николас Холт, Хонг Чау, Џенет МекТир, Џудит Лајт и Џон Легуизамо. Режија на Марк Мајлод; сценарио на Сет Рис и Вил Трејси.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Све у Исто Време (2022)

    image
    Филм прати Евелин Ванг госпоѓу у поодмаклим годинама, а која је емигрирала из Кине. Пред њом је луда авантура. Наиме, само Евелин може да спасе свет истражујуќи...
  • Нож во грб (2019)

    image
    Во овој филм, режисерот ѝ оддава почит на Агата Кристи, забавен, модерен крими филм каде сите се осомничени за убиството на патријархот на едно ексцентрично...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.