рејтинг: 4.0/10
Оценка на корисникот: 8.5/10
(12 гласови)

Слики

Мачор со шапка на д-р СусМачор со шапка на д-р СусМачор со шапка на д-р СусМачор со шапка на д-р Сус

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Штрумфови (2011)

  image
  Кога злобниот волшебник Гаргамел ги брка малите сини Штрумфови надвор од нивното село, тие се селат од волшебниот свет во Њујорк. Сега, Штрумфовите мора да најдат...
 • Астерикс на олимпијадата (2008)

  image
  За време на Олимписките Игри Брут, посвоениот син на Цезар, ќе се бори за срцето на убавата принцеза Ирина. Во Ирина исто така е вљубен еден од Галите -...
 • Пајажината на Климентина (2006)

  image
  Чувена дечија прича оживеќе у овом играном филму са одличном глумачком екипом. Френ Арбл је девојчица која одраста на породичној фарми. Када им се једнога дана...
 • Малиот Бигфут (2017)

  image
  Тринаесетгодишниот Адам тргнува во потрага по својот одамна изгубен татко. Набрзо открива дека татко му е всушност легендарниот Бигфут, кој со години се крие...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.