СОДРЖИНА

По шест месеци откако го запознал строгиот и зависен од работа татко на својата девојка Џини, талентираниот и банкротиран свирач на бенџо Мартин повторно го среќава г. Гаљо пред својата врата, кој ја бара ќерка си. Сѐ уште со скршено срце по раскинувањето со Џини, Мартин нема друг избор освен да оди да со татко ѝ да ја бараат, што се претвора во целовечерна авантура низ Западен Холивуд. Пред крајот на ноќта, тие двајца ќе мораат да научат како да го остават минатото зад себе и да продолжат, а пред сѐ да ги отворат своите очи и да живеат. А каде може да биде Џини?

Слики

Непреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќНепреспана ноќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • A Nice Girl Like You (2020)

  денес
  image
  "A Nice Girl Like You" is a romantic-comedy film starring award-winning actresses Lucy Hale (Pretty Little Liars, Truth or Dare), Mindy Cohn (Consequences, The...
 • Холограм за краља (2016)

  денес
  image
  Остао је без посла, жена га је оставила и не може да плати школарину својој ќерки. Алан Клеј (54) полаже све своје наде у „Економски град краља Абдуле, бљештаву и...
 • Бели риби (2004)

  денес
  image
  Двајца отфрлени ФБИ-агенти работат во тајност на спречувањето на киднапирањето на сестрите Вилсон, наследнички на хотел.
 • Вукодлак меѓу нама (2021)

  денес
  image
  Због несугласица око гасовода град Биверфилд је подељен. Током снежне олује, становници Биверфилда остају зараобљени у локалној гостионици. Нови суграѓани Фин...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.