СОДРЖИНА

Винс Вон во урнебесна улога на човек кој дознава дека е татко на 533 деца! Дејвид Вознијак не го сфаќа животот премногу сериозно, како ни работата. Ненадејно дознава дека неговата донација на сперма во клиниката за плодност во далечната 1994 година по грешка резултирала со вкупно 533 деца. Добар дел од нив се закануваат дека ќе ја тужат клиниката барајќи го идентитетот на нивниот биолошки татко. Додека Дејвид се двоуми дали треба или не треба да го открие својот вистински идентитет, тој тргнува на пат што ќе го наведе да го открие не само своето вистинско јас, туку и таткото којшто би можел да стане...

Слики

ДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувачДоставувач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Појадок на Плутон (2005)

  image
  Во 1970-тите, млада транс-жена од мало ирско гратче станува полнолетна и заминува во Лондон.
 • Мамарош (2013)

  image
  Пера, човек средњих година живи у Србији у сенци своје мајке Маре. Она је пензионер и члан бивше комунистичке партије, и која и даље верује у славу Социјалистичке...
 • Дадилка за фудбал (2011)

  image
  Кога Хелен Хејзлтон ќе го ангажира Одмунд, норвешкиот фудбалер, да работи како бебиситер за нејзините два сина, Одмунд во куќата донесува смеа и ја дели својата...
 • Крстосница Гробишта (2010)

  image
  Во 1970-тите во Англија, тројца пријатели ги поминуваат деновите во шеги, пиење, тепачки и девојки. Фреди сака да го напушти нивниот свет од работничка класа, но...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.