рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 6.3/10
(6 гласови)

Содржина

Грифин Глак глуми заедно со Пит Дејвидсон и Џон Крајер во оваа комедија за полнолетство каде што моќта на пријателството е ставена на тест. 16-годишниот Мо (Глак) од предградието учи да се справува со адолесценцијата следејќи ги чекорите на неговиот 23-годишен најдобар пријател Зик (Дејвидсон), кој го подучува со нетрадиционални животни лекции за пиење, забави и романтични средби.

Слики

Деструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценцијаДеструктивна адолесценција

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.