рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(23 гласови)

Содржина

Американскиот новинар Пол Кемп ќе допатува во Порто Рико во потрага по добри статии, меѓутоа ќе мора добро да се потруди да најде рамнотежа меѓу локалната култура и другите доселеници кои живеат таму.

Слики

Дневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румотДневникот на румот

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Тајне и лажи (1996)

  image
  Синтија је Британка из радничке класе чији живот је био препун болних разочарања. Сада је сама, без партнера на видику, и силом прилика ради у фабрици кутија....
 • Меч (2014)

  image
  Професор од Џулијард е интервјуиран од жена и нејзиниот сопруг за нејзината дисертација. Но, постојат скриени мотиви за нивната посета.
 • Селебрити (1998)

  image
  Ле Симон као новинар обилази филмске сетове и интервјуише славне. Покушава да буде писац, али никако не успева да заврши први роман. У браку је са својом...
 • Се викам Сара (2007)

  image
  Осамена и несреќна, Сара Винстон го направи првиот од дванаесет храбри чекори кон романса во клиника за лечење од алкохолизам, каде што го запозна Чарли, човекот...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.