СОДРЖИНА

Макс Симкин поправа чевли во еден дуќан во Њујорк, кој е во сопственост на неговото семејство повеќе генерации. Незадоволен од својот живот, Макс случајно наидува на една волшебна скапоценост, која ќе му овозможи да го види светот од перспективата на своите клиенти.

Слики

Смотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевларСмотаниот чевлар

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Диско (2008)

  денес
  image
  Дидие е 40-годишeн фан на диско музика. Нема работа и сè уште живее со својата мајка. Дидие има син кој не го видел долго време, но мајката на син му не се...
 • Дали сте за танц? (2004)

  денес
  image
  Романтична комедија со Ричард Гир во главната улога на адвокат прегорен од работа кој од здодевност се запишува на часови по танц во двојки кои ќе му го сменат...
 • Тек смо почели (2017)

  денес
  image
  Бивши ФБИ агент и бивши адвокат одбране мафије који је у програму заштите сведока ќе морати да оставе по страни своје ситне размирице и ривалство, и почети да...
 • Жеље и надања (2014)

  денес
  image
  Филм је базиран на њујоршком најпродаванијем роману ауторке Вели Лемб и описује живот једне породице 60-тих година прошлог вијека, у вријеме празника и празничних...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.