рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 7.36/10
(25 гласови)

Слики

Eд ТВEд ТВEд ТВEд ТВEд ТВEд ТВEд ТВEд ТВEд ТВ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Слава (2009)

  четврток
  image
  Филмот е инспириран од истоимениот голем хит од 1980 година. Дејството следи една група танчари и актери во текот на нивното школување во едно средно училиште за...
 • Што сакаат мажите (2019)

  четврток
  image
  Али Дејвис е успешна спортска агентка која таинствено добива способност да ги слуша мислите на мажите! Со новите моќи, Али се обидува да ги надмудри своите...
 • Врати на славата (2001)

  четврток
  image
  Француска траги-комедија во која играат Бено Пулворде, Мишел Дишосо и Етјен Шико.
 • Quality Time (2017)

  четврток
  image
  Five thirty-something men in as many separate segments struggle to grapple with the relentless absurdity of their respective existences.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.