poster

Свадбени ѕвона

Wedding Bells (2016)

Режисер: Gary Yates

Оценка на корисникот: 7.3/10
(159 гласови)

СОДРЖИНА

Да би помогла Ејми око венчања. Моли сараѓује с Ником, младожењиним кумом и шефом успешног ресторана кога не подноси. Услед непредвиѓених проблема с венчањем, њих двоје почињу да се поверавају једно другом, а можда је и романса на помолу.

Слики

Свадбени ѕвонаСвадбени ѕвонаСвадбени ѕвона

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мајка под наем (2008)

  image
  Успешна, слободна деловна жена која сонува да има бебе, открива дека е неплодна и најмува жена од работничката класа која ќе ѝ биде необичен сурогат.
 • Врска за две ноќи (2014)

  image
  После ужасните врски за една ноќ, двајца странци ќе бидат завеани, после лошото невреме кое во мраз го обвил цел Менхетн. Сега се заробени во мал стан, принудени...
 • Една и единствена (1999)

  image
  Суз, која работи во клиника за убавина, се обидува да живее кул живот со нејзиниот сопруг италијанец. Се што и е потребно е нова кујна и се ќе биде совршено. Но...
 • Никако да тргне (2006)

  image
  Триесетгодишник сè уште живее со своите родители што најмуваат професионалец за постепено да го избрка од дома. Во тој момент почнува забавата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.