рејтинг: 4.2/10
Оценка на корисникот: 5/10

СОДРЖИНА

Риса Галагер еден ден ќе го најде својот сопруг мртов дома. Сите мислат дека таа го убила и ќе биде осудена на доживотен затвор. Сепак, таа ќе успее да избега од затвор и единствен порив што ја движи е желбата да го најде вистинскиот убиец... Но кому од своите пријатели може да му верува?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дванаести човек (2017)

  денес
  image
  Истинита прича из времена Другог светског рата, о Јану Балсруду, једном од дванаест саботера који су послати 1943. из Енглеске у Норвешку, под нацистичком...
 • Висока плима (2020)

  денес
  image
  Лаура престојува во нејзината куќа на плажата за да ја надгледува изградбата на камин за скара. Таа го заведува главниот мајстор, кој никогаш не се враќа....
 • Еден за сите (2020)

  денес
  image
  Еден учител на замена презема клас на шестоодделенци во град кој е непознат за него. Кога дознава дека треба да реинтегрира болен ученик во класот, тој се соочува...
 • Тако близу хоризонта (2019)

  денес
  image
  Прича о дубокој љубави. Прича о поверењу, храбрости, боли, очају и снази да се нешто пусти. Истинита прича. Џесика води једноставан живот и пред њом је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.