poster

Atlantic Rim

Atlantic Rim (2013)

Режисер: Jared Cohn

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 1.6/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Јадро (2003)

  image
  Од непознати причини внатрешното јадро на Земјата престанува да ротира, поради што електромагнетското поле на планетата станува нестабилно. Насекаде низ светот се...
 • Колонија (2021)

  image
  Када је живот на земљи постао немогуќ, владајуќа елита је населила планету Кеплер 209. Али због њене атмосфере, нови становници постају стерилни. Две генерације...
 • Веном 2 (2021)

  image
  Том Харди се враќа на големото платно како смртоносниот заштитник Веном, еден од најголемите и најкомплексни ликови на „Марвел“. Во потрага по својата следна...
 • ХУМАНИТАРНО БИРО (2017)

  image
  Во блиската иднина нашата влада ќе одлучува за тоа кој е потрошна роба.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.