poster

У њиховој кожи

In Their Skin (2012)

хорор, трилер | Канада
Режисер: Jeremy Power Regimbal

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Након што су у незгоди изгубили своју шестогодишњу ќерку, породица Хјуз одлучи да напусти свој ужурбани живот и оде у своју куќицу на осами да би се мало опоравили. Вече с њиховим пријатељима из комшилука одједном прекине опсесија једног човека за савршеним животом која се претвори у насиље, и због тога учине оно за шта нису ни слутили да су способни, а све како би преживели.

Слики

У њиховој кожиУ њиховој кожи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Европа (2021)

  денес
  image
  Камал, млад Ирачанец кој се обидува да стигне во Европа преку турско-бугарската граница, е фатен од бугарската гранична полиција но бега, барајќи излез од навидум...
 • Бегај (2020)

  денес
  image
  Дијана е девојка која предвреме го раѓа своето дете. 17 години подоцна, Дијана ја образува својата ќерка дома, која е неподвижна и хронично болна. Наскоро, Клои...
 • Одбројување (2019)

  денес
  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
 • Знам што правеше минатото лето (1997)

  денес
  image
  После една несреќа на кривулест пат, четворица тинејџери прават фатална грешка фрлајќи го телото на жртвата во море. Но точно една година подоцна, мртовецот се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.