poster

ATENTAT

Bare Witness (2002)

трилер | САД
Режисер: Kelley Cauthen

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.7/10

СОДРЖИНА

Прекрасна Царлy Марсх (Ангие Еверхарт) и згодан детектив Киллиан (Даниел Балдwин) покреќу лавину страсти, жестине и неконтролиране жеље у опојном свијету порнографије и проституције. Снимљен сусрет измеѓу плаќеног убојице и прекрасне проститутке нехотице повеже истакнутог члана пословне заједнице с планираним атентатом на високо рангираног политичара. Филм, у којем се појављује и талентирана Цаталина Ларранага, доноси неке од највруќих љубавних сцена икад.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пеперминт (2018)

  денес
  image
  "Пеперминт" е приказна за одмаздата на една млада мајка, која нема повеќе што да изгуби, па сега сака од своите непријатели да го врати убавиот живот кој и е...
 • Одмаздникот Дердевил (2003)

  денес
  image
  Иако адвокатот Мет Мердок е слеп, неговите други четири сетила се натчовечки изострени. Преку ден тој е најпросечен човек, но навечер е неуморен одмаздник...
 • 300 (2006)

  денес
  image
  Во ова интензивно прераскажување на битката кај Термопилите, кралот Ксеркс од Персија (Родриго Санторо) собира војска од стотици илјади војници, донесени од Азија...
 • Истерувачи на духови 2 (1989)

  Утре
  image
  Бил Мареј, Ден Ејкројд и Харолд Рамис поново узимају своје протонске скаламерије, спремни да се суоче да силама зла на Менхетну. Након безуспешне борбе против...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.