рејтинг: 4.8/10
Оценка на корисникот: 6.33/10
(9 гласови)

СОДРЖИНА

Номинираната за Оскар Наоми Вотс настапува во главната улога во овој возбудлив трилер. Таа ја игра улогата на вдовица-психолог во изолиран, рурален дел на Нова Англија. Заробена во смртоносна зимска бура, таа мора да најде начин да го спаси младото момче пред тоа да исчезне засекогаш.

Слики

ЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничкаЗаточеничка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кључ тајни (2005)

  image
  Млади амерички археолог је почетник, увучен у опасну експедицију, дубоко испод непролазног египатског песка. Бежеќи од смртоносних замки и древних чудовишта,...
 • Книга од крв (2009)

  image
  Експерт за паранормалното открива куќа на раскрсницата на така наречените „патишта“, од која душите на мртвите се изливаат на оној свет.
 • Ѓавоље створење (1943)

  image
  Прича о браќи близанаца доктора, и када један убије другог, који се враќа из мртвих као вампир, уз помоќ свога помоќника...
 • Морамо да попричамо о Кевину (2011)

  image
  Ева се одриче каријере како би родила Кевина. Однос измеѓу мајке и сина компликован је од првог дана. Када Кевин као тинејџер почне да се понаша нерационално и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.