рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 7.4/10
(33 гласови)

Слики

Мајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл КлејтонМајкл Клејтон

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Плоштад Колумбо (2012)

  image
  Една наследничка, која живеела затворена во својата зграда речиси две децении, присилена е да се соочи со сопствените стравови, откако еден од нејзините соседи е...
 • Оправдан сомнеж (2009)

  image
  Марк Хантер е респектиран адвокат кој зад себе има голем број случаи и е кандидат за гувернер на претстојните избори. Меѓутоа, кога младиот новинар ќе се...
 • Стаклената куќа (2001)

  image
  На тинејџерка без родители и` се допаѓа двојка од Малибу, но открива дека не се толку грижливи пријатели како што се прикажуваат дека се.
 • Писател од сенка (2010)

  image
  Филмот е снимен според истоимениот роман на Роберт Херис, а ја следи приказната за бившиот британски премиер Адам Ленг (Пирс Броснан), кој треба да ги напише...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.