СОДРЖИНА

Динамичната и допадлива комедија на Роберт Земекис е популарна класика од `80-тите.

Слики

Враќање во иднинатаВраќање во иднинатаВраќање во иднинатаВраќање во иднинатаВраќање во иднинатаВраќање во иднинатаВраќање во иднинатаВраќање во иднинатаВраќање во иднинатаВраќање во иднината

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Таинствена дупка (2013)

  sutra
  image
  Кога автобусот полн со тинејџери ќе падне во бездна, борбата за живот ќе почне...
 • Икс-мен: Денови на идното минато (2014)

  среда
  image
  За да спречи мрачна иднина во која мутантите и нивните човечки поддржувачи ќе бидат систематски ловени и убивани од огромните и незапирливи роботи наречени...
 • ПОНТИПУЛ (2008)

  четврток
  image
  Психолошки трилер во кој смртоносен вирус напаѓа мал град во Онтарија.
 • Подемот на планетата на мајмуните (2011)

  петок
  image
  Еден чин во кој сочувството и ароганцијата се спојуваат, доведува до војна каква што немало во историјата, а и до „Подемот на планетата на мајмуните“. Тимот за...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.