рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Полицискиот инспектор Франсоа открива дека неговиот брат Габриел е ослободен од затвор откако одлежал 10 години поради убиство. Повторната средба помеѓу полицаецот и неговиот брат не е баш пријатна, но сепак, се трудат да го остават минатото зад себе. Габриел сака пак да се интегрира во општеството, а Франсоа се труди да му помогне. Како и да е, старите демони брзо ќе ги стигнат.

Слики

Крвни врски

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Војна во картелот (2010)

  image
  Тајни агенти од Лос Анџелес, игнорирајќи го законот, го разработуваат случајот на најголемата криминална нарко-група во САД. Поврзаноста со едно момче кое порано...
 • Skuadrat e Vdekjes (2007)

  image
  Во 1997 г., во Рио де Жаниеро, Капетанот Насцименто мора да најде замена за својата позиција додека се обидува да совлада дилери на дрога и криминалци пред...
 • Јасна и непосредна опасност (1994)

  image
  Када се адмирал Џејмс Грир разболи од рака, Џек Рајан, именован за заменика директора ЦИА. Убрзо затим, комплетна породица једног блиског председниковог пријатеља...
 • Последна стража (2012)

  image
  Двајцата млади полицајци, Тејлор (Џејк Џиленхал) и Завала (Мајкл Пења) патролираат на опасните улици во Лос Анџелес. За време на рутинско запирање на возило,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.