рејтинг: 6.7/10
Оценка на корисникот: 6.67/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Убиец ќе ја избере својата жртва на железничка станица и ќе ја следи до дома. Во исто време, полицијата ќе најде уште една жртва, убиена на ист начин и на истата железничка станица. Сепак, изгледа дека постои и втор сериски убиец. Изгледа дека двајцата соработуваат, но секој убива за себе...

Слики

Инспектор Торн: Спанко

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Парфем: Приказна за еден убиец (2006)

  петок
  image
  Со својот неверојатен талент за препознавање мириси, Жан-Баптист Гренује (Бен Вишо) е еден од најдобрите француски парфимери во 18. век. Тој станува опседнат да...
 • Обмана (2008)

  петок
  image
  Али, афера са заносном и мистериозном девојком коју Џонатан зна само по првом слову имена - С. отвориќе му још један нови свет какав није никада замишљао - свет...
 • Мајкл Клејтон (2007)

  сабота
  image
  Џорџ Клуни елитни њујоршки адвокат који је меѓу колегама познат као „домар“ јер веќ петнаест година ради из сенке, решавајуќи приватне проблеме богатих клијената....
 • Телефонска говорница (2002)

  сабота
  image
  ТЕЛЕФОНСКА ГОВОРНИЦА е филм за она што се случува кога одговарате на телефонска говорница, а гласот од другата страна ви кажува дека ако ја затворите телефонската...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.