СОДРЖИНА

While Jo (Roberts) is chained down in a dead end supermarket job, her friends are all out on their own separate adventures: Cassandra (Egerton) is jetting off to New York to meet her Internet boyfriend; Kerrys (Warren-Markland) is on a one woman crusade fighting for female liberation and Shannon (Lovibond) is on a one way trip to meet her maker. But a chance encounter with some diamond thieves sends their separate worlds on a collision course with not only each other, but fate itself. These 4 girls are about to have 3 days they will never forget, spanning to 2 cities. That is if they survive.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Товарот на вината (2014)

  сабота
  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Тајне и лажи савршеног злочина (2010)

  сабота
  image
  Филм је надахнут истинитом причом о најозлоглашенијем случају нестале особе у историји Њујорка. ТАЈНЕ И ЛАЖИ САВРШЕНОГ ЗЛОЧИНА је прича о љубави и тајанственом...
 • Детектив гурман: Смрт “ал денте“ (2016)

  сабота
  image
  Хенри и Меги повторно соработуваат во истрагата за едно убиство кога пријателот на Хенри е најден мртов во сопствената кујна. За време на истрагата тие наидуваат...
 • Фалсификатор (2014)

  сабота
  image
  У овом напетом и дирљивом трилеру, Џон Траволта глуми уметника који је целог живота свој невероватан таленат користио на потпуно погрешне, најчешќе илегалне...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.