СОДРЖИНА

Set in rural southern Ohio and West Virginia, The Devil All the Time follows a cast of compelling and bizarre characters from the end of World War II to the 1960s. There's Willard Russell, tormented veteran of the carnage in the South Pacific, who can't save his beautiful wife, Charlotte, from an agonizing death by cancer no matter how much sacrificial blood he pours on his "prayer log." There's Carl and Sandy Henderson, a husband-and-wife team of serial killers, who troll America's highways searching for suitable models to photograph and exterminate. There's the spider-handling preacher Roy and his crippled virtuoso-guitar-playing sidekick, Theodore, running from the law. And caught in the middle of all this is Arvin Eugene Russell, Willard and Charlotte's orphaned son, who grows up to be a good but also violent man in his own right.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Абецеден убиец (2008)

  денес
  image
  Засновано на вистинита приказна за убиецот со иницијали во Рочестер, Њујорк.
 • Средба со злото (2012)

  денес
  image
  Џон е разочаран татко и сопруг, кој под водството на еден таинствен странец се претвора во херој што е подготвен на сѐ за да го заштити своето семејство.
 • Гавранот (2012)

  денес
  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Празниот човек (2020)

  денес
  image
  Откако тинејџерите од мал град од средниот Запад почнуваат мистериозно да исчезнуваат, локалните жители се сомневаат дека исчезнувањата можеби се поврзани со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.