СОДРЖИНА

Двојица студената, политички активна, направе нуклеарну бомбу да би доказали поенту за потребом у променама у државним приоритетима…али када их колега студент изда и бомба се наѓе у рукама терористе мораќе да раде заједно са државним агентима у трци са временом да би спречили деструкцију читавог подручја залива Сан Франциско…

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Гринленд (2020)

  image
  Џон Герити, неговата оттуѓена жена и младиот син Нејтан патуваат до единственото место каде што има надеж за опстанок. Среде застрашувачките вести за градови низ...
 • Крал на борците (2010)

  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Падот на Белата куќа (2013)

  image
  Додека е на турнеја во Белата куќа со својата млада ќерка, еден полицаец (Шанинг Татум) стапува во акција за да ги заштити своето дете и претседателот (Џејми...
 • Слатка Вирџинија (2017)

  image
  Скитник и поранешен јавач на родео создаваат пријателство во мал град на Алјаска, кој закрепнува од дивјачки чин на безумно насилство. Со тек на време, нивната...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.