рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 7.4/10
(25 гласови)

СОДРЖИНА

Кејт Хадсон и Џејмс Франко се среќен пар кој живее мирен живот. Единствен проблем им е недостаток на пари за секојдневнен живот и за купување сопствен стан. Кога ќе го пронајдат мртвото тело на соседот и со него голема количина готовина, нема да можат да му одолеат на искушението што може да ги доведе до остварување на сите нивни соништа. Но, и до проблеми за кои никогаш не можеле ни да сонуваат...

Слики

Добри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓеДобри луѓе

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мета (2015)

  image
  Кејт Абот (Мила Јовович) е оперативка во секторот за безбедност во владата на САД. Откако се обидува да спречи влегување на терористи на територијата на САД, таа...
 • Паркер (2013)

  image
  Паркер (Џејсон Стејтам) е професионален крадец кој не краде од сиромашните и не повредува невини. Добива понуда да заврши работа со екипа што не ја познава....
 • Адреналин (2006)

  image
  Шев Челиос (Џејсон Статам) ќе го започне своето утро со неочекуван повик за будење. Уморен, практично неспособен да се движи и со срце кое едвај чука, го слуша...
 • Војна (2007)

  image
  Агент на ФБИ сака да му се одмазди на непознат убиец кој го убил неговиот партнер, а е познат како „Роуг".
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.