СОДРЖИНА

Када је његова сестра отета и задржана као талац за $2,000,000, Ејвери је постао очајан. Он и његови момци, смислили су храбар и самоубилачки план - отмицу пензионираног шефа мафије Карла Бендета којег ќе сакрити у куќи њихове пријатељице, док су његови компањони ван града. На тај начин, они ќе га приморати да искористи своја познанства како би пронашли Ејверијеву сестру.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Рокер (2008)

  денес
  image
  „РОКЕРОТ, викан Роберт „Риба Фишмен бил тапанар во бенд со тапирани коси од осумдесеттите. Тој го има живеено рокенрол сонот... додека не е избркан од групата. По...
 • Дадилката Мекфи и големата експлозија (2010)

  денес
  image
  Направете место за повеќе забава и урнебесен хаос кога добитничката на „Оскар“ Ема Томпсон ја репризира својата улога на волшебната дадилка Мекфи, оти таа...
 • Под тосканското сонце (2003)

  денес
  image
  Франсес Мејес (Дајен Лејн) е 35-годишна писателка од Сан Франциско, чиј совршен живот неочекувано се менува. Нејзиниот скорешен развод предизвикува писателска...
 • Најлоша ноќ во животот (2014)

  денес
  image
  Авантурата за една вечер на една паметна новинарка со згоден странец следното утро ја остава заглавена во Лос Анџелес, без телефон, без кола, без лична карта и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.