рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 5.25/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Животот на една среќна сопруга и мајка е уништен и фрлен во хаотичен сплет на околности откако поранешната сопруга на нејзиниот маж ќе биде убиена.
Бони има се, успешна кариера, прекрасна 6-годишна ќерка и сопруг што ја сака. Еден ден, таа ќе добие повик од поранешната сопруга на мажот, која ќе ја предупреди дека нејзиниот и животот на ќерка и се во опасност. Бони ќе се согласи на средба, но кога ќе пристигне, ќе ја пронајде жената облеана во крв и убиена...

Слики

Не плачи сега

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Све о Ели (2009)

  денес
  image
  Неколико младих обитељи с малом дјецом крену из Техерана на обалу, у напуштену вилу, намјеравајуќи у њој провести опуштајуќи викенд. Сепидех позове младу и плаху...
 • Парлог (1974)

  денес
  image
  Отац остаје у селу, на земљи, а син по својој професији и опредељењу живи далеко од завичаја и земље. У једном тренутку, син се враќа у село и тада се поставља...
 • Венецијанскиот трговец (2004)

  денес
  image
  Венеција, 1596. Меланхоличниот Антонио е пријател на младиот Басанио. Кога Басанио бара 3000 дукати, Антонио се согласува пред да дознае дека со парите ќе ја бара...
 • Крид 2 (2018)

  денес
  image
  Соочување со противникот на своето семејство, уште повеќе го мотивира за борба во рингот. Роки и Адонис ќе се соочат со своето заедничко наследство и ќе сфатат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.