СОДРЖИНА

Лутер Скот е училишен хулиган, кој на другите ученици им продава работи кои не би смеале да ги користат, како пиво, филмови и лекови. Но кога училишниот другар ќе го наклевети, Лутер има намера да го заплаши, но случајно го турнува од високо и го убива. Лутер до детал се му признава на отец Кели, кој има завет на молчење.

Слики

Смртоносни тајниСмртоносни тајниСмртоносни тајниСмртоносни тајниСмртоносни тајниСмртоносни тајниСмртоносни тајниСмртоносни тајниСмртоносни тајни

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Играч из сенке (2012)

  image
  Радња се дешава у Белфасту, деведесетих година када, сплетом несреќних околности, активна чланица ИРА постаје инсајдер и шпијунира своје саборце за британску...
 • Преговарачка (2005)

  image
  Агентот Лора Маршан е еден од најдобрите преговарачи во кризите со заложници. Сепак, нејзиниот проблем е што работи во машко-шовинистичка сфера. Кога ќе ги здружи...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Проповедникот (2021)

  image
  Циничен измамник искористува девојка за која велат дека има визии на Дева Марија. Заедно со родителите на “Благословената“, тие создаваат бизнис кој станува толку...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.