poster

Нетко се крије у нашој куќи

Hider in the House (1989)

трилер | САД
Режисер: Matthew Patrick

рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Након 10 година проведених у менталној установи због подметања пожара у којем су му страдали отац и мајка, Том излази на слободу и усељава се у поткровље куќе у којој живе Џули, њен супруг Фил и њихова деца. Том почиње да се осеќа као члан породице, али када Фил превари Џули, Том планира освету.

Слики

Нетко се крије у нашој куќиНетко се крије у нашој куќиНетко се крије у нашој куќиНетко се крије у нашој куќиНетко се крије у нашој куќи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џокер (2015)

  денес
  image
  Ник Вајлд, телохранител и зависник од комар, тргнува во одмазничка мисија кога неговата пријателка ќе биде силувана. Она што Ник не знае е дека силувачот е син на...
 • Тринаесетмината на Оушн (2007)

  денес
  image
  Кога безмилосниот сопственик на казино Вили Бенк (Ал Пачино) измамува еден од оригиналните единаесетмина, Рубен Тишкоф, Дени Оушн (Џорџ Клуни) се заколнува дека...
 • Вондер вуман (2017)

  денес
  image
  Кога еден пилот се урива и раскажува за конфликтот во надворешниот свет, Амазонката Дијана го напушта својот дом, убедена дека може да ја спречи заканата. Во...
 • Последниот куршум (2012)

  денес
  image
  Sodobna Rusija. Izurjeni plačani morilci so dan za dnem na voljo svojim delodajalcem, ki prihajajo iz vrst zloglasne ruske mafije. Ko morilec Ray Carver privoli,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.